Doprava zadarmo nad 60 €

Vinotéka

Vinotéka LL Wine sa nachádza v Polyfunkčnom objekte na Bosákovej  7  v Bratislave - Petržalke.  V našom portfóliu, ktoré nájdete prehľadne spracované v sekcii e-shop, ponúkame široký výber slovenských a zahraničných vín.

Zo slovenských vinárstiev sa zameriavame na tie, ktoré sa orientujú na ekologický spôsob produkcie, či už vo vinohradoch (biologická ochrana), ako aj v pivnici (minimum síry, spontánna fermentácia). Preferujeme tiež menšie rodinné vinárstva. 

Zo zahraničných vín sa momentálne najviac zameriavame na Rakúsko (Burgenland, Wachau, Kamptal, Weinviertel). Z ostatných európskych oblastí je to najmä Francúzsko (Bordeaux, Rhôna, Languedoc, Loiré) a Taliansko (Puglia, Toskánsko).  Nájdete však u nás aj vína z Chile, Španielska či Nemecka.

Ekologický spôsob produkcie považujeme za veľmi dôležitý, v našej ponuke nájdete dostatok bezhistamínových vín, vín bez použitia alebo s minimom síry, ako aj vína z certifikovanej biologickej produkcie.

Okrem fľašových vín ponúkame aj vína sudové. Aj v tomto segmente sa snažíme o maximálnu kvalitu, vína pochádzajú z vinohradov malokarpatských producentov (Vinárstvo Pavelka a syn, Vinkova, Víno Hubinský). Aktuálnu ponuku sudových vín nájdete tu. Sudové vína je možné zakúpiť , resp. objednať a vyzdvihnúť len priamo vo Vinotéke. V prípade väčších odberov vieme samozrejme zabezpečiť aj dovoz v rámci Bratislavy a okolia. 

Našim zákazníkom ponúkame možnosť ochutnať celé naše portfólio na pravidelných riadených degustáciách. Okrem toho ponúkame organizáciu degustácií „na mieru“, či už v našej Vinotéke alebo v priestoroch zákazníka. Viac informácií nájdete v sekcii „degustácie“ (vzhľadom na súčasnú pandemickú situáciu sú degustácie zrušené).

V priestoroch Vinotéky LL Wine na Bosákovej  7 Vás radi privítame od pondelka do piatku v čase 15:00 – 19:00 (čas vyhradený pre maloobchodný predaj). Vinotéka zároveň slúži ako výdajné miesto pre e-shop.  Takisto aj posedenia vo Vinotéke je potrebné rezervovať si s predstihom. Každú stredu a piatok o 19:00 organizujeme riadené degustácie (aktuálny program nájdete tu) .

Okrem vín máme v našom sortimente aj rôzne delikatesy ako holandské farmárske syry, olivy a francúzske teriny. Taktiež sú k dispozícii rôzne typy darčekových balení. Priamo pred Vinotékou sa nachádza parkovisko, váš nákup vám naložíme bez problémov priamo do auta.Pridajte sa k nám na Facebooku Nechajte si zasielať náš newsletter
Rozumiem

Web stránka llwine.sk používa pre zlepšenie používania súbory cookies. Viac sa dozviete v ochrane osobných údajov.