Doprava zadarmo nad 60 €

Akciová ponuka

Slovenské vína

V akciovej ponuke sú vína zo všetkých slovenských vinárstiev v našom portfóliu (Víno Hubinský, Repa Winery, Mrva&Stanko, Karpatská Perla, Vinárstvo Pavelka a syn, Vinkova, Vinárstvo Zápražný). V ponuke sú už aj viaceré vína ročníka 2020.

Degustačné sety

V ponuke sú 4 degustačné sety s rôznou tématikou. Tri sú zamerané na svieže biele vína (Repa Winery, Jarný výber z Talianska a Francúzska, Grüner Veltliner). Z výhradne červených vín pozostáva degustačný set Bordeaux.


Vinárstvo mesiaca

V novej akciovej ponuke „Vinárstvo mesiaca“ prinášame každý mesiac jedno vybrané vinárstvo, na všetky jeho produkty poskytujeme zľavu vo výške 15%. V mesiaci apríl to bude rodinné vinárstvo Víno Hubinský z Vinosadov. 

Nové vína v našom portfóliu

V tejto sekcii prinášame zoznam vín pridaných do našeho portfólia v období posledných 2 týždňov. Výrazne sme rozšírili ponuku od vinárstva Víno Hubinský, pribudlo viac slovenských vín z ročníka 2020, ako aj niekoľko zahraničných vín (z oblastí Toskánsko, Rioja, Languedoc a Veneto).


Veľká jarná zľavová akcia

V rámci tejto akcie ponúkame množstvo vín v zľave 15% - 25%. Platí do 30.4. alebo vypredania zásob.


Francúzsko/Taliansko

V akciovej ponuke sú vína z oblastí Languedoc, Rhône, Loiré, Bordeaux (Francúzsko), Puglia a Veneto (Taliansko).

Akciové balíčky 5+1

Na výber je široká ponuka zvýhodnených akciových balíčkov 5+1 zadarmo z rakúskych, talianskych a francúzskych vinárstiev.

Rakúske vína

V akciovej ponuke sú vína zo všetkých rakúskych oblastí zastúpených v našom portfóliu (Burgenland, Weinviertel, Kamptal, Wachau).


Kompletná akciová ponuka

Pridajte sa k nám na Facebooku Nechajte si zasielať náš newsletter
Rozumiem

Web stránka llwine.sk používa pre zlepšenie používania súbory cookies. Viac sa dozviete v ochrane osobných údajov.