Doprava zadarmo nad 60 €

O nás

Spoločnosť LL Wine s.r.o. vznikla v roku 2011 s  cieľom bolo ponúknuť zákazníkom kvalitný výber slovenských a zahraničných vín, ktoré si môžu zároveň ochutnať na pravidelných degustáciách v našej Vinotéke. Za 10 rokov sme v našej Vinotéke na Bosákovej 7 v Bratislave zorganizovali vyše 500 ochutnávok vín.

Postupom času sa naše zameranie viac vyprofilovalo na kvalitné zahraničné vína. Hlavnou produkčnou oblasťou na ktorú sa v súčasnosti zameriavame je Rakúsko. Aktuálne máme v ponuke vinárstva zo všetkých dôležitých produkčných oblastí (Burgenland, Wachau, Kamptal, Weinviertel) a plánujeme portfólio rakúskych vín naďalej rozširovať a skvalitňovať. Z ostatných európskych oblastí sa zameriavame najmä na Francúzsko (Bordeaux, Rhône, Languedoc, Loiré) a Taliansko (Puglia, Toskánsko). Cieľom je priniesť  zákazníkom kvalitné vína v prijateľnej cenovej hladine.

Zo slovenských vinárstiev sa zameriavame na tie, ktoré sa orientujú na ekologický spôsob produkcie – vo vinohradoch (biologická ochrana) aj v pivnici (minimum síry, spontánna fermentácia). Taktiež preferujeme menšie rodinné vinárstva. 

Našim zákazníkom ponúkame možnosť ochutnať celé naše portfólio na pravidelných riadených degustáciách. Okrem toho ponúkame organizáciu degustácií „na mieru“, či už v našej Vinotéke alebo v priestoroch zákazníka.

Osobitný prístup ponúkame pre klientelu z oblasti gastronómie, ako aj pre firemných zákazníkov. Zahŕňa poradenstvo pri tvorbe vínnej karty, dodávky vín na rôzne eventy, ponuku darčekových balení, organizáciu ochutnávok, atď...Pridajte sa k nám na Facebooku Nechajte si zasielať náš newsletter
Rozumiem

Web stránka llwine.sk používa pre zlepšenie používania súbory cookies. Viac sa dozviete v ochrane osobných údajov.